Результати участі здобувачів освіти Річківського ліцею
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових предметів
2019-2020 навчального року
Предмет | Клас | Місце |
Історія | 8 | ІІІ |
9 | ІІ |
10 | ІІ |
11 | 9 |
Англійська мова | 8 | ІІІ |
9 | ІІІ |
10 | 6 і ІІІ |
11 | 8 і 9 |
Хімія | 7 | І |
8 | 10 |
10 | 7 |
Конкурс імені Тараса Шевченка | 5 | 7 |
6 | 5 |
7 | 6 |
8 | ІІІ |
9 | 6 |
10 | 8 |
Інформаційні технології | 9 | ІІІ |
10 | 4 |
Географія | 10 | 6 |
Конкурс імені Петра Яцика | 3 | 11 |
4 | 12 |
5 | 8 |
6 | 5 |
7 | 4 |
8 | 6 |
9 | 14 |
Правознавство | 9 | 8 |
10 | ІІ |
11 | 6 |
Фізика | 7 | ІІІ |
8 | 5 |
9 | 7 |
10 | 5 |
11 | 5 |
Українська мова та література | 8 | ІІ |
Біологія | 8 | 5 |
10 | 5 |
Математика | 6 | 6 |
7 | 4 |
8 | ІІІ |
9 | 6 |
10 | 7 |
Основи християнської етики | 5 | 5 |
7 | 4 |
9 | 11 |
10 | 7 |
11 | ІІІ |
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових предметів
2018-2019 навчального року
Предмет | Клас | Місце |
Конкурс імені Тараса Шевченка | 5 | 7 |
6 | 6 |
7 | 8 |
8 | 6 |
9 | 10 |
11 | 11 |
Хімія | 7 | 4 |
8 | 9 |
9 | 6 |
Англійська мова | 8 | ІІІ і ІІІ |
9 | 6 |
10 | ІІІ |
11 | 5 |
Історія | 8 | 16 |
9 | 16 |
Географія | 8 | 11 |
9 | 5 |
Математика | 6 | 9 |
7 | 11 і 9 |
8 | ІІІ |
Правознавство | 9 | 16 |
10 | 6 |
Фізика | 7 | 8 |
8 | 7 |
9 | 8 |
10 | 5 |
Українська мова та література | 7 | ІІІ |
9 | 14 |
Конкурс імені Петра Яцика | 3 | 19 |
4 | 8 |
6 | 5 |
7 | 6 |
8 | 5 |
9 | 8 |
11 | 8 |
Астрономія | 11 | 6 |
Біологія | 9 | ІІІ |
Інформаційні технології Християнська етика | 9 | ІІІ |
11 10 | ІІІ І |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019-2020 н.р.
Копчук Ірина, учениця 7 класу, зайняла І місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з хімії (вчитель Лосяк Л.М.);
Копчук Мар’яна, учениця 9 класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з історії (вчитель Грепіняк С.В.);
Пітиляк Людмила, учениця 10 класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з історії (вчитель Грепіняк С.В.);
Тинкалюк Христина, учениця 10 класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з правознавства (вчитель Грепіняк С.В.);
Копчук Віталія, учениця 8-А класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури (вчитель Чурук І.І.);
Ванджурак Софія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з історії (вчитель Кіщук С.І.);
Копчук Віталія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (вчитель Чурук І.І.);
Копчук Марія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Яким’юк І.М.);
Копчук Віталія, учениця 9 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Яким’юк І.М.);
Пітиляк Людмила, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Яким’юк І.М.);
Григорчук Петро, учень 9 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій (вчитель Хім’як М.М.);
Копчук Ірина, учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з фізики (вчитель Тонюк Т.В.);
Соколюк Соломія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з математики (вчитель Копчук Г.Д.);
Сенчук Вікторія, учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з основ християнської етики (вчитель Кіщук І.О.).
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р.
Сенчук Віторія, 10 клас: - І місце, християнська етика (вчитель Кіщук І.О.)
Копчук Віталія, 8 клас: - ІІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)
Тонюк Марина, 9 клас: - ІІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)
Грималюк Мар'яна Василівна, 10 клас: - ІІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)
Копчук Мар'яна, 8 клас: - ІІІ місце, математика (вчитель Тонюк Т.В.)
Копчук Віталія, 7 клас: - ІІІ місце, українська мова та література (вчитель Чурук І.І.)
Пітиляк Людмила, 9 клас: - ІІІ місце, біологія (вчитель Лосяк Л.М.)
Кіщук Андріана, 9 клас: - ІІІ місце, інформаційні технології (вчитель Хім'як М.М.)
Карницький Володимир, 11 клас: - ІІІ місце, інформаційні технології (вчитель Хім'як М.М.)
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.
Пітиляк Людмила, 8 клас: - ІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)
- ІІІ місце, хімія (вчитель Лосяк Л.М.)
Тонюк Валерій, 8 клас: - ІІІ місце, біологія (вчитель Лосяк Л.М.)
Тонюк Марина, 8 клас: - ІІІ місце, фізика (вчитель Григорчук В.П.)
Кiлькiсть переглядiв: 298